***تا زنده ایم ، سازنده ایم*** مشتری ما بهترین دوست ماست، او به ما وابسته نیست، ما به او وابسته ایم. او به ما بیگانه نیست؛ او بخشی از ماست. انجام خواسته های مشتری فرصتی است برای پاسخ به لطف او

شما اینجا هستید : 

 • اواپراتور استیل آرشه

  • download

  • فايل ضميمه :

  • عدد

  • واحد شمارش :

اواپراتور آمونیاکی استیل

* ** مزایای اواپراتور های استیل :

* وزن
استفاده از فین های آلومینیومی بجای فین های آهنی گالوانیزه شده که چگالی آن 1/3 چگالی آهن می باشد و نیز استفاده از لوله های استیل با ضخامت 0/5mm در مقایسه با لوله های آهنی با ضخامت بیش از 2/5mm باعث کاهش وزنی در حدود 2/5 برابر در اواپراتور های استیل خواهد شد.تنش کششی و تسلیمی بالاتر لوله های استیل امکان استفاده از لوله های با ضخامت کمتر را نسبت به لوله های آهنی در شرایط یکسان فراهم می آورد.

* راندمان
ضریب انتقال حرارت آلومینیوم 4/5 برابر آهن و 2برابر روی (گالوانیزه) می باشد و با توجه به اینکه انتقال حرارت در اواپراتور توسط فین انجام میگیرد استفاده از فین های آلومینیومی با ارتفاع بلند و لوله های استیل با ضخامت کم و نیز اکسپند شدن آنها، راندمان مبدل را در مقایسه با اواپراتورهای آهنی گالوانیزه شده به شکل چشمگیری افزایش می دهد که از نتایج مهم آن می توان کاهش مصرف برق و ساعت کارکرد دستگاه و در نتیجه کاهش استهلاک ماشین آلات نام برد.
نتایج بدست آمده ازین اواپراتور ها به طراحان و صاحبان پروژه ها اجازه انتخاب کویل اواپراتور با ردیف کمتر و با فاصله فین بیشتر که مزیت قیمت پایین تر را دارد، می دهد.

* دیفراست
ضریب انتقال حرارت بالای فین های آلومینیوم در مقایسه با آهن گالوانیزه شده، موجب برفک زدایی سریعتر از کویل اوپراتور میشود. در صورتیکه چگالی یک فلز را در واحد حجم بدست می آید.میزان انرژی مصرفی برای سرد کردن اواپراتور استیل بسیار کمتر از اواپراتور آهنی می باشد.

* قابلیت عملکرد در دماهای پایین و تونل انجماد
فلزات رفتارهای متفاوتی را دردمایهای پایین از خود نشان می دهند ، بطوریکه آهن در دمای 29- درجه سانتیگراد شکننده میشود، در صورتیکه خئاص فیزیکی استیل و آلومینیوم در دماهای پایین تغییرات چندانی نخواهد داشت.

  • ایران - همدان - همدان، شهرستان بهار، خیابان شهرداری، روبروی بسیج، جنب بیمه ایران

  • نشانی :

  • 0098 - 812 - 4510338 0098 - 812 - 4230338

  • تلفن:

  • فکس :

ارسال پيام به شرکت

اگر عضو نمايشگاه باشيد مي توانيد تاريخ و زمان مشاهده پيام خود و همچنين پاسخ ارائه دهنده اين محصول به پيام خود را نيز مشاهده نماييد. در صورت تمايل مي توانيد عضو نمايشگاه شويد

فرستنده:

نام و نام خاوادگي:

تلفن تماس:

پست الكترونيك:

گيرنده:

شرکت دنا صنعت سرما ( نصب و راه اندازی سردخانه )

   

عنوان پيام:

متن پيام:

 این کد را وارد کنید :    9595

   توجه: هنگام ارسال پيام، IP شما ذخيره خواهد شد - 54.205.13.200

نمایندگی غرب کشور :

تلفن  : 0098 - 812 - 4510338 0098 - 812 - 4230338

فکس :

نشانی : ایران - همدان - همدان، شهرستان بهار، خیابان شهرداری، روبروی بسیج، جنب بیمه ایران