مشاوره و نماینده فروش شوینده ها , دستگاههای مکانیکی , الکتریکی و شارژی تخصصی در صنعت خدمات نظافتی مشاوره و مبتکر سبک اجرایی خدمات نظافتی کار.آ : استفاده صحیح از مواد شوینده و آموزش های صحیح نحوه اجرای خدمات نظافتی مشاوره و فروش انواع پاک کننده و محافظها در سبک کار.آ : حفظ و نگهداری بموقع از بنا های ساختمانی , وسایل و ملزومات داخلی ساختمان توزیع کننده انواع مواد شوینده , پاک کننده و نگهدارنده ایرانی و خارجی و نماینده انحصاری مایع چند منظوره گلشاد

شما اینجا هستید : 

 • جرم گیر و کف شوی چند منظوره ضد عفونی کننده

  • www.ibic.asia

  • اطلاعات بيشتر :

  • مواد شوینده

  • دسته بندي :

  • عدد

  • واحد شمارش :

جرم گیر و کف شوی چند منظوره

پاک کننده و ضد عفونی کننده ( جرم، دوده و چربی )

موارد مصرف :

جرم گیری، سفید کنندگی و ضد عفونی کنندگی ظروف آشپزخانه، کاشی و سرویسهای بهداشتی

بدون استفاده از ترکیبات حاوی کلر
بدون ایجاد بیماری های آلرژیک
با کمترین آسیب پوستی
بدون ایجاد گاز سمی
خوشبو

----------------------------------------------------------

احتیاط :

این محصول نباید با هیچ سفید کننده دیگر، مخلوط شود.----------------------------------------------------

ترکیبات : سور فکتانت آنیونی، تری اتانول آمین، اسید فسفریک، اسانس، مواد ضد خوردگی فلزات، آب دیو نیزه شده و دیگر مواد مجاز و مورد لزوم

------------------------------------------------------------------
خطرات و بیماری های ناشی از استنشاق گاز کلر و ترکیبات آن ؛

در قرون معاصر علیرغم پیشرفت هائی که در علم و تکنولوژی مواد غذائی پدید آمده متاسفانه بیماریهای ناشی از مصرف غذای ناسالم ، هنوز یکی از متداولترین مشکلات بهداشت جهانی و سلامت عموم مردم و نیز عامل اصلی کاهش بهره وری است . بیماریها و مسمومیت های حاد و مزمن ، انواع سرطانها و عوارض ناشی از مصرف ناخواسته انواع مواد شیمیایی همچنان از مشکلات عمده بهداشت عمومی در جامعه هستند . تحلیل ، بررسی و شناسائی عوامل ایجاد کننده خطر و کنترل نقاط بحرانی روشی برای تولید غذای سالم ، که بر مبنای شناسائی مشکلات ایمن سازی غذا ، تعیین بهترین روش جهت پیشگیری ، کاهش و حذف آنها از چرخه تولید می باشد . این روش علمی ، پویا، فراگیر و کاربردی برای تشخیص ، ارزیابی و کنترل خطراتی که در طی مراحل تولید ، عمل آوری ، آماده سازی و استفاده از ماده غذائی وجود دارد می باشد . یکی از موارد مهم وقابل توجه کنترل روش فوق که قسمتی از کار و فعالیت روزانه هر واحد تولیدی می باشد ، طراحی برنامه های بهداشتی و شستشو و نظافت ، جرم گیری ، رسوب گیری و ضد عفونی خط تولید ، دیگ های پخت و بخار ، کف و دیوارها ، شیر آلات و و سایل کار و سرویس های بهداشتی با موادی که ترکیبات شیمیائی آن کمترین زیان را برای نیروی انسانی و همچنین کمترین آسیب را از نظر خورندگی دستگاهها و ماشین آلات و سطوح را در طی زمان داشته باشد . واکنش هائی که ممکن است به علت استنشاق مقدار زیادی از مواد شمیمیائی زیان آور در محیط کار ایجاد شود عبارتند از لارنژیت ، انسداد مجاری هوائی فوقانی ، برونشیت ، تنگی مجاری برونشها و همچنین در تماس طولانی مدت با مقادیر کمتر آلاینده ها در محیط کار ممکن است منجر به اختلالات تنفسی مزمن نظیر آسم ، برونشیت مزمن و سرطان ریه شود .که گاز کلر (CL2) و ترکیبات حاوی آن یکی از مهمترین و خطرناک ترین مواد شیمیائی است که می تواند بر روی سیستم دستگاه تنفسی انسان اثر مستقیم داشته باشد .
کلر گازی است سنگین ( 5/2 برابر چگالی هوا ) برنگ زرد مایل به سبز ، این گاز 20 برابر از کلراید هیدروژن قوی تر است و می تواند سبب آسیب وسیع سرتاسر مجاری تنفسی شود . کلر معمولاً به عنوان ماده سفید کننده در صنایع نساجی و کاغذ سازی و بعنوان ماده ضد عفونی کننده در تصفیه آب و پسآب فاضلاب بکار می رود . همچنین در تولید پلاستیک و رزین ها و در ساخت حلال های کلرینه و تعداد بسیار زیادی از صنایع دیگر مصرف می گردد .
به طور کلی کارگران کارخانجات تهیه کننده کلر و بخش حمل و نقل و مصرف کنندگان آن در معرض خطرات این گاز قرار دارند .
اصلی ترین راه مواجهه با گاز کلر از طریق استنشاق است . کلر بعد از استنشاق ، با آب مخاط دستگاه تنفسی واکنش نشان داده و از طریق تولید کلرید هیدروژن و رادیکال آزاد اکسیژن باعث آسیب سلول ها می شود ، که اکثر آسیب های ناشی از مواجهه با گاز کلر از طریق رادیکالهای سمی اکسیژن اعمال می گردد و وسعت آسیب بستگی به میزان مواجهه و مقدار آب موجود در مخاط دستگاه تنفسی دارد .
گاز کلر چون دارای حلالیت متوسط است ، ممکن است باعث آسیب حاد سلول های سرتاسر مجاری تنفسی شود .
گاز کلر در غلظت های بیش از حد مجاز ( حد تماس شغلی کلر در هر 8 ساعت کار 5/0 PPMو یا 5/1 میلی گرم در هرمتر مکعب محیط کار ) محرک شدید چشم ها ، غشاهای مخاطی ، پوست و دستگاه تنفسی است . علائم تنفسی از قبیل درد پشت جناق سینه ، سفتی قفسه سینه ، تنگی نفس و سرفه در افراد و کارگرانی که به نوعی در مواجهه با گاز کلر هستند دیده می شود .
همچنین تماس های صنعتی ، نشت گاز در استخرهای شنا ، تراوش گاز در طی حمل و نقل آن و مصرف کنندگان خانگی می تواند سبب بروز این علائم گردد .
با توجه به اینکه دربیشتر دنیا تحقیقات در ارتباط با مواد شوینده حاوی کلر و ترکیبات آن و عوارض متعدد ناشی از مصرف آنها و با توجه به مطالب ذکرشده و آثار احتمالی بر عدم کیفیت محصول تولیدشده و در نتیجه اثر سوء آن بر روی مصرف کنندگان ، ما را بر آن داشت تا پس از تحقیقات جامع و کاربردی و با تلاش بسیار زیاد متخصصین و محققین ایرانی در خارج از کشور محصول جدیدی را با نام گلشاد به عنوان اولین مایع چند منظوره در دنیا با خواص جرم گیری ، سفیدکنندگی ، شویندگی و ضدعفونی کنندگی همزمان تهیه و بعد از گرفتن

مجوزهای لازم از وزارت صنایع و وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی تولید و عرضه نمائیم .
این محصول به دلیل عمل انجام همزمان چهار خواص فوق که فاقد ترکیبات کلر بوده کم هزینه و بدون زیان می باشد ، خصوصاً جهت استفاده در کارخانجات تولید مواد غذائی .
این محصول در مقایسه با مواد پاک کننده و ضدعفونی کننده ای که دارای کلر و یا ترکیبات آن هستند دارای خواص و مزایای زیر می باشد ؛
1. ضدعفونی کننده قوی تمام سطوح و لوازم و قطعات و از بین برنده هر گونه باکتری و میکروب بدون داشتن کلر و ترکیبات آن .
2. عدم خورندگی دستگاهها و ماشین آلات در اثر شستشو با این ماده بدلیل دارا بودن مواد ضدخوردگی و نداشتن ترکیبات کلر و در نتیجه محافظت و عمر بیشتر آنها .
3. تامین سلامت نیروی کار به دلیل عدم تماس و استنشاق گاز کلر که در ماده فوق وجود نداشته و در نتیجه راندمان و بهره وری بیشتر را جهت کارفرما به همراه خواهد داشت .
4. بی نیاز شدن از مصرف سود جهت از بین بردن چربی ها و پروتئین ها .
5. بی نیاز شدن از مصرف اسید جهت از بین بردن جرم ها و رسوبها بر روی سطوح و دستگاه ها
6. پاک کننده اکسید فلزات در اثر حرارت و جلوگیری از اکسیداسیون مجدد آن .
7. سازگاری این محلول با محیط زیست و بی ضرر بودن آن .
8. صرفه جوئی در مصرف آب و زمان و اقتصادی بودن آن .
9. تشکیل شده از اسید های خوراکی در فرمول ساخت .
با تشکر و سپاس فراوان از توجه شما ، ما این افتخار را داریم که با پرسنل با تجربه و کارشناسان و مشاوران مجرب شما را در جهت تولید هر چه بهتر و در نتیجه راندمان و بهره وری بیشتر یاری نمائیم .

مشاوره و نماینده فروش شوینده ها , دستگاههای مکانیکی و الکتریکی و شارژی تخصصی در صنعت خدمات نظافتی
مشاوره و مبتکر سبک اجرایی خدمات نظافتی کارآ : استفاده صحیح از مواد شوینده و آموزش های صحیح نحوه اجرای خدمات نظافتی
مشاوره و فروش انواع پاک کننده و محافظها در سبک کارآ : حفظ و نگهداری بموقع از بنا های ساختمانی , وسایل و ملزومات داخلی ساختمان
توزیع کننده انواع مواد شوینده , پاک کننده و نگهدارنده ایرانی و خارجی و نماینده انحصاری مایع چند منظوره گلشاد
شرکت بازرگانی و بین المللی ایلیا بیدخت ( ibic )

  • ایران - مشهد -

  • نشانی :

  • - 0511 - 8543070 - 09151102522 -

  • تلفن:

  • فکس :

ارسال پيام به شرکت

اگر عضو نمايشگاه باشيد مي توانيد تاريخ و زمان مشاهده پيام خود و همچنين پاسخ ارائه دهنده اين محصول به پيام خود را نيز مشاهده نماييد. در صورت تمايل مي توانيد عضو نمايشگاه شويد

فرستنده:

نام و نام خاوادگي:

تلفن تماس:

پست الكترونيك:

گيرنده:

آی بیک

   

عنوان پيام:

متن پيام:

 این کد را وارد کنید :    1991

   توجه: هنگام ارسال پيام، IP شما ذخيره خواهد شد - 184.73.21.101

  • وب :

  • www.ibic.asia

  • وب :

  • www.ibic.asia

  • وب :