جدیدترین محصولات

مشاهده لیست

مقالات

مشاهده لیست

12نظر

سیستم تاخیر در خروج، در درب های اتوماتیک

قانون ساختمان بین المللی اجازه سیستم تاخیر در خروج را به عنوان راهی برای کنترل ترافیک عبور و مرور , از طریق درب که به طور معمول بخشی از مسیر خروج یا خروج اضطراری است را می دهد . اگر چه چندین نوع سیستم وجود دارد , تاخیر در خروج در دستگاه های خروج / خروج اضطراری گنجانده شده اند و بیشتر تولید کنندگان برخی از نوع خروج تاخیر را به عنوان بخشی از سخت افزار خروج اضطراری , ارائه می دهند . به طور معمول زمانی که شخصی دستگیره خروج اضطراری را به منظور خروج از درب فشار می دهد , زنگ هشداری به صدا در می آید . در حالی که زنگ هشدار به صدا در آمده است , دستگاه خروج اضطراری مانع از خروج فرد , برای یک دوره زمانی , معمولا حدود 15 ثانیه می شود . دستگاه خروج اضطراری به افراد امکان می دهد تا پس از اتمام زمان تأخیر ، خارج شوند . قابلیت تاخیر در خروج می تواند در بسیار از موارد کاربرد های متفاوتی داشته باشد :

مزایای درب های اتوماتیک در صرفه جویی در انرژی و ثبات کنترل دما در فروشگاه ها

مزایای درب های اتوماتیک در صرفه جویی در انرژی و ثبات کنترل دما در فروشگاه ها

در فروشگاه ها و مراکز خرید که تجربه و حس مشتریان از مهم ترین مسائل به شمار می آید , مسیر ورود و خروج , نقشی اساسی در تضمین جریان تردد روان , ایمن و مطمئن افراد و کالا ها به داخل , اطراف و خارج از ساختمان , ایفا می کند . زمانی که رضایت مشتری و تدارکات , از عملکرد های مهم درب در محیط فروشگاه باشند , اتوماسیون مناطق ورودی و خروجی , زمانی که به خوبی برنامه ریزی شده باشد , می تواند در کاهش هزینه های انرژی نیز تاثیر بسزایی داشته باشد .

تاریخ:1396/5/16

درب های اتوماتیک در مقابل درب های گردان

درب های اتوماتیک در مقابل درب های گردان

در مبحث درب ها , میزان تردد بالا به عبور بیش از دو نفر در یک دقیقه , از مسیر ورودی درب می باشد که می تواند شامل وسایلی مانند چرخ های فروشگاهی و یا صندلی چرخ دار نیز باشد . ترافیک متوسط , یک نفر در دقیقه است و ترافیک کم , یک نفر در هر پنج دقیقه , تعریف می شود . درب های اتوماتیک و گردان , بسیار ایده آل تر از درب های لولایی در سازگاری با عبور و مرور از دو جهت می باشد .

تاریخ:1396/5/16

درب های اتوماتیک شیشه ای گردان

درب های اتوماتیک شیشه ای گردان

درب های شیشه ای گردان جزئی از نما محسوب می شوند.آن ها نقطه تمرکز محل وروردی به عنوان معرف ساختمان می باشند.به کمک استفاده از درب های گردان زیبا از لحاظ معماری ،می توان یک احساس اولیه بسیار عالی به بازدید کنندگان بخشید.

تاریخ:1395/8/18

محصولات ویژه

مشاهده لیست