جدیدترین محصولات

مشاهده لیست

مقالات

مشاهده لیست

12نظر

درب های اتوماتیک شیشه ای گردان

درب های شیشه ای گردان جزئی از نما محسوب می شوند.آن ها نقطه تمرکز محل وروردی به عنوان معرف ساختمان می باشند.به کمک استفاده از درب های گردان زیبا از لحاظ معماری ،می توان یک احساس اولیه بسیار عالی به بازدید کنندگان بخشید.

استفاده از تیغه های پلی کربنات در کرکره اتوماتیک برقی

استفاده از تیغه های پلی کربنات در کرکره اتوماتیک برقی

پلی کربنات یک ماده ارتجاعی قابل انعطاف و شفاف است که در دهه 50میلادی طراحی شده این ماده جهت استفاده در صنعت ساخت و ساز و ساختمان به دلیل مقاومت عالی دزربرابر ضربه ،شفافیت نوری و طیف گسترده دمای کاری بسیار مطلوب می باشد.

تاریخ:1395/8/18

یک سیستم کنترل اتوماتیک هوشمند، بر اساس یک دوربین هوشمند

یک سیستم کنترل اتوماتیک هوشمند، بر اساس یک دوربین هوشمند

این مقاله یک سیستم کنترل دسترسی نو آورانه ای را بر اساس تشخیص انسان و تجزیه و تحلیل مسیر , برای کاهش عملکرد های خطای سیستم درب های اتوماتیک , در حالی که میزان ارزش های کاربرد های امنیتی را افزایش می دهد , معرفی می کند . سیستم پیشنهادی می تواند ابتدا فردا را در محوطه تشخیص دهد , و مسیر شخص را برای پیش بینی قصد فرد برای دسترسی به ورودی , تعقیب کند , و در نهایت درب را به این ترتیب فعال کند . نتایج تجربی نشان می دهد که سیستم پیشنهادی دارای مزایای دقت بالا , ایمنی و قابلیت اطمینان می باشد و می تواند در حالی که از مزایای کم هزینه بودن و داشتن ارزش افزوده بالا بهره می برد , به خواسته ها پاسخ دهد .

تاریخ:1396/5/24

حس گر حرکت با سنسور مادون قرمز پسیو

حس گر حرکت با سنسور مادون قرمز پسیو

حس گر مادون قرمز پسیو , نور مادون قرمز منتشر شده از اشیاء را که گرما تولید می کنند , و همچنین اشعه مادون قرمز را در زمینه دید خود , اندازه گیری می کند . مواد بلورین در مرکز یک مستطیل که در مقابل سنسور قرار دارد , تشعشع مادون قرمز را تشخیص می دهد . سنسور در واقع به دو نیمه تقسیم می شود به طوری که تنها تغییرات را در زمان ورود هدف به محدوده سنسور تشخیص دهد . این تغییرات در میزان اشعه مادون قرمز در اشیا , ولتاژ تولید شده که توسط تقویت کننده داخلی اندازه گیری می شود را تغییر می دهد . هنگامی که حرکت شناسایی می شود سنسور PIR یک سیگنال بالا را بر روی پین خروجی , تولید می کند که می تواند توسط یک MCU خوانده شود و یا یک ترانزیستور را برای جابجایی بار بیشتر جریان , حرکت دهد .

تاریخ:1396/6/12

محصولات ویژه

مشاهده لیست