شما اینجا هستید : 

 • در اتوماتیک فروشگاهی

  • www.taniandoor.com

  • اطلاعات بيشتر :

  • عدد

  • واحد شمارش :

درب تمام اتوماتیک کشویی:
این دستگاه به صورت کشویی باز و بسته می شود و به دلیل عملکرد ساده آن در بیشتر اماکن عمومی و پرتردد مورد استفاده قرار می گیرد. این سیستم دارای دو لت ثابت و دو لت متحرک است که با دریافت فرمان از چشم الکترونیکی لتهای متحرک برروی لتهای ثابت قرار می گیرند.
درب تمام اتوماتیک کشویی تلسکوپی:
عملکرد این دستگاه همانند دربهای اتوماتیک کشویی ساده است بـا این تفاوت که به منظور استفاده بیشتر از عرض دهانه ورودی ساختمان به جای دو لت متحرک دارای چهار لت متحرک و دو لت ثـابت مـی بـاشد که ایـن امر بـاعث می شود حدود 70% عرض کل به صورت عرض بازشو مفید مورد استفاده قرار گیرد.
درب تمام اتوماتیک قوسی:
عملکرد این دستگاه همانند دربهای اتوماتیک کشویی می باشد. با این تفاوت که جهت نماهای خاص منحنی می توان درب را به صورت نیم دایره یا دایره کامل با قطرهای مختلف تولید و اجرا نمود که به کارگیری آن در زیبایی و شکیل بودن نماهای ساختمان بسیار موثر خواهد بود.
درب تمام اتوماتیک گردان:
عملکرد این سیستم کـه معمولاً به صورت سه باله و یا چهارباله مورد استفاده قرار می گیردکه با قرارگرفتن فرد در زاویه دید چشم الکترونیکی، شروع به چرخیدن و بـا حرکت شخص به چرخش خود ادامه داده و با مکث عابر می ایستد. این سیستم از ایمنی بـالایی برخوردار میباشد. کــه این امر توسط سنسورهای که در لـتهای متحرک تعبیه شده انـجـام می پذیرد.
درب تمام اتوماتیک مثلثی:
این مدل به صورت کشویی مثلثی باز و بسته می شود و جهت مکان هایی که دارای نمای خاص و زاویه مهندسی می باشد مورد استفاده قرار می گیرد و به نسبت درب های کشویی فضای کمتری را اشغال و عرض بازشوی آن نیز بیشتر از دربهای کشویی ساده است.
درب تمام اتوماتیک تاشو:
این درب جهت اماکنی که عرض ورودی آنها کم می باشد قابل نصب است که به صورت تاشو به طرفین در یک مسیر خطی بازشده و تقریباً 90 درصد عرض کل مورد استفاده قرار می گیرد.
درب تمام اتوماتیک کشوئی اضطراری:
عملکرد این دستگاه همانند دربهای اتوماتیک کشویی می باشد. با این تفاوت که لنگه های ثابت آن جهت خروج اضطراری به صورت دستی به حالت لولایی باز شده و در مسیر حرکت افراد قرار می گیرد.

  • ایران - تهران - خیابان ستارخان ، بین چهار راه خسرو و اسدی، پلاک 988 طبقه سوم

  • نشانی :

  • - - 09121002169 0098 - 021 - 44279001-4

  • تلفن:

  • 0098 - 21 - 44275300

  • فکس :

ارسال پيام به شرکت

اگر عضو نمايشگاه باشيد مي توانيد تاريخ و زمان مشاهده پيام خود و همچنين پاسخ ارائه دهنده اين محصول به پيام خود را نيز مشاهده نماييد. در صورت تمايل مي توانيد عضو نمايشگاه شويد

فرستنده:

نام و نام خاوادگي:

تلفن تماس:

پست الكترونيك:

گيرنده:

مرکز فروش درب پارکینگی ، کرکره و جک تانیین در

   

عنوان پيام:

متن پيام:

 این کد را وارد کنید :    6646

   توجه: هنگام ارسال پيام، IP شما ذخيره خواهد شد - 54.205.9.146

دفتر مرکزی :

تلفن  : - - 09121002169 0098 - 021 - 44279001-4

فکس : 0098 - 21 - 44275300

نشانی : ایران - تهران - خیابان ستارخان ، بین چهار راه خسرو و اسدی، پلاک 988 طبقه سوم