6 دلیل برای نصب درب های اتوماتیک

زمانی که یک درب اتوماتیک انتخاب می شود , نیازی به قربانی کردن ظاهر درب برای عملکرد و کارایی آن نمی باشد . با رنگ های متنوع , پوشش ها و طراحی های قابل انتخاب , یافتن درب اتوماتیکی که سبک منحصر به فرد هر کسب و کاری را بهبود بخشد , بسیار ساده خواهد بود . سه نوع دسته بندی اصلی درب های اتوماتیک , لولایی , کشویی و تاشو می باشند .

1. امکان انتخاب های بیش تر

درب های اتوماتیک لولایی دارای پیکر بندی های متنوعی شامل یک تک لنگه که به سمت داخل و خارج تاب می خورد و می تواند چپ باز شو و یا راست باز شو باشد , و یا دو لنگه درب که به طور هم زمان در یک جهت حرکت می کنند , می باشند . اپراتور درب می تواند به صورت توکار و یا رو کار نصب شده باشد .

درب های اتوماتیک تاشو از دو و یا چند پانل مجزا تشکیل شده است . یک پانل لولایی می باشد و پانل دیگر در یک ریل حرکت می کند . درب های اتوماتیک تاشو ممکن است شامل یک درب تاشو باشد که به سمت داخل و یا خارج به سمت چپ و یا به سمت راست جمع می شود , و یا یک جفت درب که به طور هم زمان به سمت داخل و یا خارج به سمت چپ و یا به سمت راست جمع می شوند .

درب های اتوماتیک کشویی دارای پانل های فلت می باشند که به صورت افقی و خطی , به همراه پیکر بندی های متفاوت حرکت می کنند . ویژگی های دیگر آن ها مشابه با ویژگی های شرح داده شده در درب های اتوماتیک لولایی می باشد . همچنین این درب ها دارای سنسور ها , پادری های کنترل و علامت های ایمنی می باشند .


2. مشتریان , درب های اتوماتیک را ترجیح می دهند

نتایج نظر سنجی ها ثابت می کنند اکثریت قریب به اتفاق مشتریان , درب های اتوماتیک را ترجیح داده و اهمیت فراوانی به آن می دهند . مطالعات اخیر بر روی مشتریان نشان می دهد 98.9 درصد از مشتریانی که در مورد درب ها اطلاعات کسب می کنند , درب های اتوماتیک را ترجیح می دهند .

تحقیقات نشان می دهند بسیار مهم است که در ورودی بیمارستان ها , فرودگاه ها , هتل ها , مراکز خرید , از درب های اتوماتیک استفاده شود . همچنین از طریق نظر سنجی ها دریافته اند که بسیاری از مشتریان درب های اتوماتیک را در مکان هایی که امروزه به طور متداول از آن ها استفاده نمی کنند بسیار می پسندند .

3. آسودگی

ورودی یک درب اتوماتیک از درگیری و سختی باز کردن درب های دستی سنگین دور می باشد و بلافاصله به کاربران نشان می دهد , موسسه ای که به آن پا گذاشته اند , به آسودگی آن ها توجه دارد .

زمانی که در تحقیقات از داوطلبان در مورد اهمیت درب های اتوماتیک در تجارت و کسب و کار سوال شده بود , پاسخ داده شد که درب های اتوماتیک بسیار مهم هستند , زیرا آن ها نمایان گر خدمات خوب به مشتریان می باشند و دسترسی را برای افراد سالخورده , ناتوان و کسانی که نوزادی را حمل می کنند , فراهم می کنند . آن ها همچنین اظهار داشتند , چیزی که در مورد درب های اتوماتیک می پسندند , سهولت و راحتی استفاده از آن ها می باشد . برخی عنوان کردند مزیت کلیدی درب های اتوماتیک این است که بدون دخالت دست که ممکن است گاهی با کیسه های خرید , کودک و یا کیف و چمدان پر باشند , باز می شوند .


4. ظاهر

درب های اتوماتیک می توانند در ارتقا موقعیت یک شرکت بسیار موثر باشند . اولین تاثیر , اغلب تاثیری برجسته و پایدار می باشد . زمانی که یک مشتری و یا هر کاربری از طریق درب اتوماتیک وارد یک ساختمان شود , بلافاصله از به روز بودن آن کسب و کار مطلع خواهند شد .

بسیاری از جنبه های عدم سهولت و غیر کاربردی بودن درب های دستی این است که آن ها غالبا برای باز کردن بسیار سنگین و سخت می باشند . این امر هم برای افراد سالم و هم برای افرادی با ناتوانی جسمی , مشکل ساز خواهد بود و می تواند باعث ایجاد حس منفی نسبت به آن تجارت گردد . علاوه بر این , اگر درب های اتوماتیک نصب نشوند , کاربران را به تفکر در مورد عدم توانایی این تجارت در بر آوردن نیاز ها و خواسته هایشان سوق می دهد .

5. استفاده و نگهداری آسان

درب های اتوماتیک مطابق با بالاترین استانداردها برای کیفیت و ایمنی , اطمینان از حداقل نیاز به سرویس و نگهداری و استفاده و نگهداری ساده , ساخته می شوند . یکی از ضروری ترین اقدامات برای خرید یک

درب اتوماتیک

, تشخیص نوع و طرحی است که بیش ترین سازگاری را با مکانی که برای نصب در نظر گرفته شده است را دارا باشد . این امر با کمک گرفتن از متخصصان زبده که از شرایط میزان تردد مکان , نوع کاربرانی که از آن استفاده می کنند و ظاهر و طراحی مکان , درک کافی را داشته باشند , بسیار ساده خواهد بود . کارشناسان فروش به خریداران کمک می کنند تا درب اتوماتیکی را انتخاب کنند که نیاز ها و خواسته هایشان را بر آورده سازد . علاوه بر این , با مراجعه به وب سایت تولید کنندگان و یا بر قراری تماس مستقیم با آن ها , اطلاعات فراوانی در دسترس قرار خواهد گرفت .


6. مقرون به صرفه

درب های اتوماتیک از آن چه که بسیاری از افراد تصور می کنند , مقرون به صرف تر می باشند . علاوه بر این , بسیاری از خریداران , موارد مهمی همچون طول عمر کارکرد , صرفه جویی در انرژی و امکانات با هزینه های پایین تر در زمان خرید را نادیده می گیرند . این امر اغلب به تصور غلط در این که درب های اتوماتیک بسیار پر هزینه هستند , می انجامد .

اکنون بسیاری از درب های کم مصرف , مانند درب های لولایی کم مصرف , در بازار موجود هستند . این درب ها اغلب راه حلی مقرون به صرفه برای ایجاد دسترسی ساده به افراد ناتوان و امکان استفاده افراد سالم از درب , همانند درب لولایی دستی , می باشد . همچنین برای صرفه جویی بیش تر در هزینه ها , اپراتور های کم مصرف می توانند بر روی درب های دستی موجود , نصب گردند . درب های اتوماتیکی که به طور منظم سرویس و به درستی تعمیر می شوند , برای سال های متمادی عملکردی روان خواهند داشت .