مزایای درب های اتوماتیک در صرفه جویی در انرژی و ثبات کنترل دما در فروشگاه ها

در فروشگاه ها و مراکز خرید که تجربه و حس مشتریان از مهم ترین مسائل به شمار می آید , مسیر ورود و خروج , نقشی اساسی در تضمین جریان تردد روان , ایمن و مطمئن افراد و کالا ها به داخل , اطراف و خارج از ساختمان , ایفا می کند . زمانی که رضایت مشتری و تدارکات , از عملکرد های مهم درب در محیط فروشگاه باشند , اتوماسیون مناطق ورودی و خروجی , زمانی که به خوبی برنامه ریزی شده باشد , می تواند در کاهش هزینه های انرژی نیز تاثیر بسزایی داشته باشد .


درب اتوماتیک بطوری تنظیم شده اند تا زمانی که تردد در جریان باشد باز باشند و هنگامی که مانعی در مسیر ورودی وجود نداشته باشد و در زمان مشخصی پس از عبور شخص از درب بسته شوند تا بدین ترتیب امکان باز ماندن بی هدف درب , که باعث ایجاد هزینه های نا به جا در زمان کارکرد سیستم تهویه مطبوع می گردد را حذف کنند . برنامه ریزی از پیش تعیین شده و اتوماسیون درب ها می تواند تضمین دهد هر زمانی که درب بسته می شود به طور کامل بسته می شود , بنا بر این مانع از خروج دمای خنک پر هزینه به خارج از فضای مورد نظر می شود .


عملکرد درب ها در صرفه جویی در انرژی و آسودگی تمام مراجعین , اهمیت ویژه ای , به خصوص در کشور های با دمای گرم و بخش فروشگاهی پر رونق دارد . درب اتوماتیک با قابلیت صرفه جویی در انرژی به صورت مثبت و موثر , هدر رفت انرژی را به طرق مختلف کاهش می دهند , در نتیجه به طور قابل توجهی هزینه های خنک کننده سالانه را کاهش می دهند در حالی که رضایت بازدید کننده گان و مشتریان را بر طرف می سازند .


برای مثال درب های اتوماتیک گردان می توانند برای کاربرد های پر تردد استفاده شوند و به طور هم زمان به عنوان یک قفل هوا برای کمک به مدیریت هزینه های انرژی نیز به کار برده شوند . درب های گردان از خروج هوا جلوگیری می کنند در نتیجه از افزایش نیاز به خنک کننده مورد نیاز در مراکز خرید جلوگیری می کند . فاصله های حداقلی در اطراف درب های گردان , به کاهش نشت هوا کمک می کند . در عین حال ،

درب اتوماتیک

گردان یک ظاهر زیبا و جذاب در محیط ورودی ایجاد می کند که توسط بسیاری از صاحبان ساختمان ها مورد پسند بوده است .